Back to Top

Jóga pro děti

s Irčou Burešovou

 

* délka lekce 60 min.

* cena 80,- Kč / lekce (v rámci předplatného), cena 100,- Kč / lekce (volný vstup – při platbě jednotlivých lekcí v případě, že lekce nebude plně obsazena v rámci předplatného, kapacita sálu je omezena)

 

Jóga pro školáky
Jóga je pro radost.
A na hodinu jógy se děti, věřte nebo ne, těší 🙂 .
Nesoutěžíme, cvičí každý podle svých možností a přesto jsou pokroky u každého z dětí brzy znát.
Jednotlivé pozice si děti osvojují nenásilnou formou. V každé hodině zařazuji u dětí velmi oblíbené jógové hry, jak na procvičení pozic, tak na dechová cvičení, ale také na vzájemný kontakt. Do některých hodin je zařazeno muzicírování na hudební nástroje jako jsou tibetské mísy, zvoneček Koshi, bubínky, dešťová hůl a jiné perkuse a chřestítka.
Při hodinách používáme různé pomůcky, např. jógové karty, jógové pexeso, relaxační a masážní karty, mandaly (od Hanky Luhanové, www.jogasdetmi.cz ) a jiné.

 

 

Teen jóga
Náctiletí už mají svou hlavu a někdy mají chuť se na ni postavit. Tak proč to nezkusit zrovna na józe 🙂 ?

Posílí tělo bez činek, objeví svůj střed těla, protáhnou svaly, o kterých ani netušili, že je mají 🙂 . Zkusí najít a udržet rovnováhu. Budou trénovat plný jógový dech, relaxaci, vizualizaci.
Bude čas i na sdílení, uvědomování si svého Já.
S hudebními nástroji jako jsou tibetské mísy, zvoneček Koshi, bubínky, dešťová hůl a jiné perkuse a chřestítka se zkusí uvolnit a vyladit…