Back to Top

Léčivá jóga

se Zdeňkou Kuželovou

 

Poznejte účinky jemné Léčivé jogy na vlastním těle i Vy a vklouzněte do světa jemných energií.
Léčivá joga je o sebelásce, s laskavým přístupem ke svému tělu, s pokorou přijímání a odevzdávání v jogových pozicích. Pracujeme se svým tělem, dechem a myslí.
Učíme se díky své jemnosti a laskavosti poznat moudra svého těla. V pozicích do kterých s ohleduplností a pokorou vstupujeme, vnímáme zklidnění a splynutí svého těla s duší. S trpělivostí a láskou vnímáme propojení těla, mysli a duše a tím se nám odkrývají naše bolesti. Bolesti, které jsou mnohdy zakořeněné hluboko v našem nitru. Bolesti můžeme pomocí svého dechu, pozorností, láskou, léčivými kamínky, mudrami prstů, manter, aromaterapií a hlubokou relaxací, propojit v jednotu, která nás léčí nejen na fyzické, stránce, ale i duševní a dostává tělo do harmonie.

 

• Léčivým kamínkům, kromě jejich vzhledu a krásy jsou přisuzovány také léčebné účinky a pozitivní vliv na zdraví člověka. Je v nich ukryta zvláštní tajemná energie. Dostává se do našeho těla přes nervová zakončení prostřednictvím síly světla, vibrací barev a vnitřních impulzů. Léčivé kamínky se přikládájí na tělo nebo se drží v ruce. Pomáhají obnovovat tělesnou rovnováhu, odstraňovat stres, napětí a naplnit nás klidem.
• Kamínky uklidňují příliš aktivní orgány a nabuzují nedostatečně činné orgány, vyrovnávají přebytek nebo nedostatek energie a navozují stav, kdy v těle energie proudí přirozeně
• Léčení pomocí kamínků není doslovné léčení, čili náhrada klasické medicíny. Léčivé kamínky působí na jiné úrovni. POMÁHAJÍ ODSTRANIT URČITOU ENERGETICKOU NEROVNOVÁHU A NEMOCNÉMU TĚLU NALADIT ZDRAVOU VIBRACI K PROCESU SAMO-UZDRAVENÍ, jejich prostřednictvím provokují organismus k vlastní léčebné aktivitě.