Back to Top

Lucie Ladia Zemanová

Mohendžodáro, dech, tanec, meditace

tel. 737 265 202

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Život je cesta…

Má duše si vybrala narodit se na tento svět, na tuto Zemi do ženského těla.
A já ve svých 35 letech zjišťuji, jaké to je být Ženou, jak se vlastně žena chová, co je její přirozenost.
Pod náporem dnešní společnosti, výchovy a světa kolem sebe jsem velice často vstupovala do mužských rolí a mužských kvalit.
Z ženy chudinky a oběti, jsem se postupem času stávala ženou, která zvládne vše sama, dokáže se o vše postarat… Zajistí si vlastní bydlení, auto, mít celkem dobře placenou práci… Ale ani v tomto mi dlouhodobě nebylo dobře.
Po (pro mě) dramatickém rozchodu na podzim 2009, kdy jsem se asi půl roku utápěla ve smutku a neměla jsem pro co žít, jsem objevila kouzlo „terapií KINEZIOLOGIE“, kdy jsem se najednou začala zajímat sama o sebe, o své nitro. K tomu přišel kurz Reiki, kde jsem neváhala ani chvilku, abych do něj vstoupila, neboť i moje mamka na tom nebyla zdravotně úplně nejlépe.
No a pak se ten kolotoč prostě roztočil.
Na jaře 2012 jsem se poprvé objevila na docházkovém kurzu Mohendžodára – tantra jógy pro ženy…
Natolik mě to oslovilo, uchvátilo a má duše se zaradovala, a tak v říjnu 2012 jsem nastoupila do celoroční školy. Jsem certifikovanou lektorkou Mohendžodáro, adeptkou Deví Ženských masáží Mohendžodáro, prošla jsem certifikovaným tréninkem Školy Pánevního Dna úžasné Renaty Sahani, vystudovala jsem zatím jen 7 stupňů metody „ONE BRAIN“ – Kineziologie, další stupně mě ještě čekají J
Jednu chvíli mě oslovily karty a tak jsem 2 roky navštěvovala kurz, kde jsme procházely a učily se zákonitosti Crowleyho tarotu.
Od báječné Irenky dozvěděla o seminářích v Haluzicích u Karaimi, a tak jsem v létě r. 2017 byla na posledním Grálu 3, kde jsme se učily naladit se na živly, na přírodu a Matku Zemi. Mezitím to proložila setkáním se svou POSVÁTNOU SEXUALITOU.

V únoru 2017 jsem přijala své nové jméno – jméno Duše „LADIA“, což nese energii Božské lásky, čisté duše, jemnosti, ladnosti a smyslnosti.
Učím se s touto energii pracovat, splynout, přijmout jí do svého života a tvořit. 
Všemi absolvovanými kurzy a školami jsem objevovala, jakou mám jako ŽENA obrovskou sílu a moc. A učím se ji používat a využívat tak, abych s ní svůj život tvořila, ve světle, lásce a plynutí.
Jsem neustále na cestě, učím se být k sobě jemnější a laskavější. Mám dny, kdy mi to jde jako po másle, a pak jsou dny, kdy se prostě nedaří. No a co? Tak se nedaří… Tak se na chvilku schovám do své ulity, vypláču se, polituju se…
A pak se zase zvednu a tancuju životem dál…

Nyní se připravuji na mateřskou roli a tak jsem se rozhodla naladit se na svůj dech a nacítit miminko spolu s dalšími maminkami.