Petra Atira

Od mého útlého dětství mne životem provází tanec a láska k pohybu. Od svých 16-ti let jsem vedla dětské taneční kurzy pod PS HROCH Pardubice a taneční skupinou Barbaři Pardubice. Při studiu VŠE jsem absolvovala pod patronací Tanečního centra Praha postgraduální kurz lektorky moderního tance. 

S jógou a Pilates jsem se poprvé setkala před 15-ti lety, po narození mého prvního syna. A tak jak nás život postupně vede, z vystresované maminky dvou malých dětí a manažerky ve velké korporaci zvládající přeci „vše“ jsem se postupně dostávala zpět k sobě, k rovnováze ducha, těla i mysli. Vyzkoušela jsem řadu kurzů a technik – Kineziologie, konstalace, Reiki, regrese, meditace, osobností rozvojové programy. Střípek po střípku se skládal a slupka po slupce se odlupovala. Vlastní podstata a filozofie jógy se zrcadlila v každé z výše uvedených technik: „Návrat k sobě, nalezení vlastní podstaty – Atmán“.

 V roce 2019 jsem dokončila kurz Instruktora jógy MŠMT a Yoga Alliance Professionals. Věnuji se Hatha józe a na lekcích dávám velký prostor dechovým cvičením a hluboké relaxaci – jóga Nidra. Skrze intuitivní channeling tak v rámci těchto cvičení skrze mne předávám co má být předáno. Energie lekcí je podpořena hudbou, esencemi a energetickou prací s krystaly.

Kontakt: psemerakova@seznam.cz, tel. 725 295 496, fb

Povídání s Péťou si můžete poslechnout tady: