Lucka

Mé začátky s jógou byly vedeny Hatajógou („Jógou v denním životě“), kde mne ale více než klasické cvičení ásan zaujala další praxe, jako dechová cvičení, cvičení pozornosti či meditace. Zejména proto jsem hledala cestu, jak jít hlouběji a dotknout se kdesi uvnitř.

A pak mi do života vstoupila Tantra se svým přístupem jak k józe, tak k hlubokým prožitkům denního života. Najednou jako by se můj obzor rozšířil o několik kilometrů na každou stranu a zejména pak do sebe. Stavy vlastní celistvosti a schopnosti prožívat vše v životě naplno byly a jsou velmi intenzivní právě díky Tantře. Postupně se mi odkrývaly části mého já. Věnuji se pravidelné osobní tantrické praxi, účastním se ženských kruhů, absolvovala jsem kurz tantrických masáží a kurz cvičení pánevního dna.

Jsou to právě intenzivní prožitky, které mě přivedly k potřebě se o tak úžasné věci podělit. A tak Vám nabízím osobní sezení a jógové lekce, které jsou spojením nejen všeho, co jsem se naučila, ale i mým způsobem jak prozářit svět.

Vzdělání: 

2015 – 2018 – Esoterická Tantrajóga – Duchovní škola Rezonance – Praha a Brno
2017 – Dagulky – Zuzana Císařová – Lekce na pánevní dno s terapeutickými kuličkami – Brno
2021 – Instruktor jógy akreditace MŠMT – 150 hodin – Yoga4Yogi – Praha