Vyberte si svou lekci i svého lektora.

A vlastně i skupinu. To myslím úplně vážně. Z mého pohledu není důležité jen to, jaký druh jógy budete cvičit, ale jak se v sále budete cítit. Jsme malé studio, na jedné lekci se vás sejde maximálně 10 a lektor. 

Mým záměrem bylo od počátku vytvoření možná až rodinného prostředí. A tak předplatné na lekce je vždy na půl roku (tak jak to mají děti na kroužcích 🙂 ) a tím se schází více méně stále stejná skupinka. Díky tomu se podařilo vytvořit přátelské prostředí, takže naši jogíni a jogínky si spolu po józe zajdou třeba na kávu, čaj a nebo i vínko. 

Vracím se tedy na začátek. Vyberte si svou skupinku, svého lektora. Jak? No prostě si zajděte vyzkoušet víc lekcí a pak se rozhodněte.

Předplatné i volný vstup

Jak už jsem zmínila, předplatné je pololetní. Období je září – leden a únor – červen. V případě, že se na lekci omluvíte, můžete si ji nahradit v jiném termínu i na jiné lekci a třeba i u jiného lektora. Platby na místě jsou možné pouze v hotovosti. Předplatné se hradí na účet nebo hotově. S dokladem o úhradě můžete 1x za kalendářní rok žádat o příspěvek u vaší zdravotní pojišťovny (většinou je to částka 500 – 1.000 Kč pro dospělé a 500 – 2.000 Kč pro děti, podle typu pojišťovny).