Vyberte si svou lekci i svého lektora.

A vlastně i skupinu. To myslím úplně vážně. Z mého pohledu není důležité jen to, jaký druh jógy budete cvičit, ale jak se v sále budete cítit. Jsme malé studio, na jedné lekci se vás sejde maximálně 10 a lektor. 

Mým záměrem bylo od počátku vytvoření možná až rodinného prostředí. A tak předplatné na lekce je vždy na půl roku (tak jak to mají děti na kroužcích 🙂 ) a tím se schází více méně stále stejná skupinka. Díky tomu se podařilo vytvořit přátelské prostředí, takže naši jogíni a jogínky si spolu po józe zajdou třeba na kávu, čaj a nebo i vínko. 

Vracím se tedy na začátek. Vyberte si svou skupinku, svého lektora. Jak? No prostě si zajděte vyzkoušet víc lekcí a pak se rozhodněte.

Máme tu pro vás rozvrh lekcí na 1. pololetí šk. roku. Začínáme 5. září 2022. Pokud si vyberete lekci, ověřte si, zda je volné místo, na tel. 608040308 nebo na mailu pardubice@kridladuse.cz .

Předplatné i volný vstup

Jak už jsem zmínila, předplatné je pololetní. Období je září – leden a únor – červen. V případě, že se na lekci omluvíte, můžete si ji nahradit v jiném termínu i na jiné lekci a třeba i u jiného lektora. Platby na místě jsou možné pouze v hotovosti. Předplatné se hradí na účet nebo hotově. S dokladem o úhradě můžete 1x za kalendářní rok žádat o příspěvek u vaší zdravotní pojišťovny (většinou je to částka 500 – 700 Kč, podle typu pojišťovny).